12 Ocak 2013 Cumartesi

%100 DESTEK ALMA GARANTİLİ İŞ PLANI HAZIRLATMAK

BRÜKSEL UZMANLARI DANIŞMANLIK GÜVENCESİ İLE ;

İşinizi Şansa Bırakıp Sakın Riske Atmayın!!!

KOSGEB Girişimcilik Desteği tek seferde olup biten bir destek olmayıp bir sürecidir ve bu sürecin doğru yönetilmesi gerekmektedir. Bu sebeple profesyonel iş hayatına yeni başlayan girişicilerin süreç içinde desteklenmesi gerekmektedir.

BRÜKSEL UZMANLARI DAN.LTD ŞTİ bünyesinde 12 ayrı departman bulunmaktadır ve 2010 yılı başlarında siz girişimciler için şirket bünyesinde özel bir departman olan Girişimcilik Departmanı faaliyete geçti. Bu departman bünyesinde Girişimcilere KOSGEB Yeni Girişimcilik Desteğinden faydalanmaları için yapmaları gereken iş ve işlemler,%100 Destek alma garantili Girişimci İş Planı Dosyası Hazırlanması iş planı örneği ,iş planı örnekleri ve iş planı örneği hibe desteği süresi içinde destek ile ilgili iş ve işlemlerinde danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Böylelikle girişimcilerinkuracakları işletmelerde ilk yıllarını başarılı bir şekilde atlatmalarını hedeflenmektedir.
Bu departman bünyesinde KOSGEB Girişimcilik sertifikası alan girişimciler eksiksiz olarak desteklemek için aşağıda bahsi geçen hizmetleri bir paket olarak sunmaktayız;
1- Girişimci İş Fikrinin geliştirilmesi.
(Yapacağınız iş ile ilgili en yeni güncel ve inovatif teknik ve yöntemlerin bilgisini size sunuyoruz)
2-KOSGEB Girişimcilik Desteği için başvuru evrak ve işlemleri için danışmanlık.
(Başvuru evrakları, iş ve işlemleri konusunda danışmanlık sağlıyoruz.)
3- %100 geçme garantili iş planı projesi hazırlama.
(Girişimci İş Planlarınızı %100 destek almanızı sağlayacak düzeyde profesyonel KOBİ Uzmanları hazırlıyor)
4-İş Planı, KOSGEB tarafından destek aldıktan sonra Girişimcilik Desteği süresinde bu destek ile ilgili iş ve işlemlerde 2 yıl boyunca danışmanlık hizmeti yapılmaktadır.
(KOSGEB’in İş Planınızı desteklenmesinin ardından Girişimcilik Desteği ile ilgili iş ve işlemlerinizde 08:00-19:30 saatleri içinde bizi arayabilir, Girişimcilik Destek Süreci ve yapılacak iş ve işlemler konusunda doğru ve güncel bilgi alabilirsiniz.)

Türkiye’de İlk Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile %100 destek garantisi.
Türkiye’de İlk Projenin Desteklenmemesi durumundan %100 para iade garantisi.
Girişimcilik Hibesi almanızı şansa bırakmadan, iş planınızın destek almayacağı fikrinden korkmadan ve destek süreci içinde yalnız kalmamak için üstte yer alan Girişimcilik Desteği Danışmanlık paketimizden yararlanmak için aşağıdaki formu doldurunuz 24 saat geçmeden alanından profesyonel KOBİ Uzmanlarımız sizi arasın.
%100 DESTEK ALMA GARANTİLİ KOSGEB GİRİŞİMCİ İŞ PLANI PROJESİ HAZIRLATMAN İÇİN 7/24 BRÜKSEL UZMANLARI DANIŞMANLIK LTD ŞTİ GİRİŞİMCİLİK DEPARTMANI GENEL KOORDİNATÖRÜ ERDAL HARMAN’I ARAYINIZ